Kiedy Bitcoin przełamie 10.200 dolarów, spodziewam się dużej zmienności: Główny analityk

Analityk Michael van de Poppe opublikował nowy film o cenie Bitcoinów, mówiąc, że BTC może tworzyć Trójkąt Wznoszący na wykresie i na razie altcoiny będą w porządku.

Bitcoin prawdopodobnie pęknie do 9.600 dolarów po skonsolidowaniu
„Altcoins zrobi dobrze“
Potencjalny Trójkąt Wznoszący w kartach
Z siedzibą w Amsterdamie, pełnoetatowy analityk i handlowiec Michael van de Poppe (częściej nazywany „Crypto Michael“ na Twitterze) opublikował kolejny film z Bitcoin TA.

Mówi on, że Bitcoin prawdopodobnie przestawił się z rozpędu w dół na wdrożenie stopniowego wzlotu.

Bitcoin prawdopodobnie złamał do 9.600 dolarów po konsolidacji
W swoim filmie „Crypto Michael“ powiedział, że do tej pory Bitcoin zakończył swój zstępujący ruch i stopniowo przechodzi do rosnącego tempa. Ma zamiar ponownie przetestować te same poziomy na wykresie, które kiedyś spadły z 10.200 dolarów do strefy 9.000 dolarów.

Najważniejszą rzeczą dla Bitcoin teraz, jak na inwestora, jest nie stracić 9.160 dolarów, ponieważ w przeciwnym razie Bitcoin może się odwrócić i niedźwiedzi ruch może zostać wznowiony.

Jednak van de Poppe uważa to za mało prawdopodobne na razie, ponieważ Bitcoin wydrukował wzrost we wtorek po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Na razie, analityk uważa, że Bitcoin może odbić się od obecnej strefy 9.330 dolarów do 9.380 dolarów, a następnie wzrost do 9.446 dolarów jest możliwe przed BTC spada, aby pokazać kilka niedźwiedzich rozbieżności.

Możliwy jest również wyłom w kierunku $9.600, zgodnie z video inwestora.

„Altcoins zrobi dobrze“

Tak długo, jak Bitcoin utknął w szerszym zakresie między obecnym poziomem a obszarem 10.000 dolarów, altcoiny prawdopodobnie będzie dobrze, „Crypto Michael“ uważa.

Po załamaniu się rynku powyżej strefy 10.200 dolarów, a następnie „powinieneś się martwić o posiadanie swoich altcoinów,“ powiedział.

Powiązany z .
Billionaire Paul Tudor Jones nie postawił na Bitcoina, Peter Schiff twierdzi.
Potencjalny Trójkąt Wznoszący w kartach
Handlowiec stwierdził, że ponieważ Bitcoin Revolution będzie stopniowo wzrastał, prawdopodobnie utworzy wzorzec trójkąta wznoszącego się. Jednakże, może upłynąć dużo czasu zanim Bitcoin wybuchnie.

„Ponieważ widzimy, że trwa to długo, możemy również oczekiwać, że altcoiny ‚będą świetne‘, jak wszyscy lubią“.
Kiedy Bitcoin przekroczy poziom pomiędzy 10.000$ a 10.500$, „Crypto Michael“ spodziewa się dużej zmienności.