Bicie nowych rekordów w działalności byków

Bitcoin, Binance & ETH: Bicie nowych rekordów w działalności byków

Wygląda na to, że byki wygrywają wyścig w tej chwili, jako że Bitcoin worek z liczbami handlowymi wszechczasów, Binance bije też nowe rekordy.

Prezes Binance i wybitny byk Bitcoin Changpeng „CZ“ Zhao stwierdził, że Binance doświadczył Bitcoin Bank rekordowej liczby działań handlowych na giełdzie w ciągu ostatnich 24 godzin handlu kryptokurrency.

Posiadając rekordową wartość transakcji na platformie przekraczającą 80 miliardów dolarów, aktywność handlowa Binance’a wzrosła, ponieważ więcej inwestorów dokonuje transakcji z zyskiem i zyskiem z bieżącego biegu byków Bitcoin’a. Zhao stwierdził, że Binance doświadczył rekordowej liczby transakcji na giełdzie w ciągu ostatnich 24 godzin.

Widzieliśmy dziś kilka problemów z skalowaniem. Prawdopodobnie zobaczymy więcej problemów w miarę dalszego wzrostu. Nie jesteśmy prefektami, ale naprawimy je tak szybko, jak tylko będziemy mogli. Doceniamy wasze zrozumienie i wsparcie! 🙏🙏🙏 pic.twitter.com/16A2DhWHqB

– CZ Binance (@cz_binance) 4 stycznia 2021 r.

Patrząc wstecz na bieg byków w 2017 roku, Bitcoin osiągnął wynik nieco poniżej 20.000 USD. Obecnie cena wiodącej kryptokursztyny wynosi ponad 30 900 USD na całym świecie. Porównując cenę Bitcoin z słynnego rajdu trzy lata i patrząc na aktywność handlową, nastąpił ogromny wzrost aktywności w przemyśle kryptokurrency po ostatnim roku. Jak zauważyły CZ, Binance w 2017 roku osiągnął 20 miliardów dolarów w jednym miesiącu handlowym w 2017 roku. Obecnie, w ciągu jednego dnia handlowego, na giełdzie odnotowano czterokrotny wzrost tej kwoty.

Patrząc z perspektywy czasu, od 15 listopada 2017 do 15 grudnia 2017 roku, czyli miesiąca poprzedzającego ATH w 2017 roku, @Binance zanotował w ciągu jednego miesiąca obroty na poziomie 20 miliardów dolarów. I byliśmy wtedy największymi z tych wolumenów.

– CZ Binance (@cz_binance) 4 stycznia 2021 r.

Podczas gdy platforma utrzymywała się głównie ze zwiększonym ruchem i odpływami, pojawiły się pewne zakłócenia, które CEO zauważył i obiecał rozwiązać.

Aktywność byków w kryptokurcie

Oprócz rekordowych wolumenów Binance’a i wszechobecnych przełomów Bitcoin’a w ciągu ostatniego miesiąca, inne krypto-waluty również cieszyły się byczą aktywnością. Podczas gdy Bitcoin jest dominującą walutą kryptokryptokryptokryptokryptokryptokryptokryptową, aby zobaczyć rekordy pobicia, Ethereum również widział ogromny wzrost cen. Po raz pierwszy od stycznia 2018 roku, wiodący altcoin zobaczył cenę ponad czterech cyfr. W momencie pisania, byczy wzrost Ethereum osiągnął cenę 1.022,16 USD, po tym jak na początku ubiegłego roku osiągnął niską wartość 95,18 USD.